SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ymnighetshorn 8371228
nr 837 1228
Ymnighetshorn
Nysilver, Sent 1800-tal, liten skada, höjd: 50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:13:20
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.